Мер Мелітополя — місто працює у штатному режимі

Ситуація у Мелітополі повністю контрольована. Обстрілів у місті немає.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці міського голови Мелітополя Івана Федорова.

«Нині обстрілів у Мелітополі немає. Сьогодні тільки в одному місці обстріли заділи житловий сектор, поряд з Новим Мелітополем. Жертв серед цивільного населення немає. Вірю, що і в майбутньому їх не буде.

Ситуація у Мелітополі нині повністю контрольована.

Уся команда знаходиться на робочих місцях. Завтра виконком буде працювати у штатному режимі, медична допомога також.

Освіта у дитячих садочках і школах призупинена.

Наразі немає офіційного підтвердження інформації стосовно відключення електроенергії. Обленерго працює у штатному режимі. На ніч залишили чергових.

Якщо будуть надзвичайні новини — одразу вийдемо на зв’язок».