Мер Бердянська — у будівлю виконкому зайшли російські військові

«Декілька годин тому на територію міста увійшла важка техніка та солдати і почали просування територією міста. Щойно мені стало про це відомо, я спробував попередити містян, щоб у вас була можливість переміститися в укриття», — зазначив т.в.о. міського голови Бердянська Олександр Свидло.

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

До останнього моменту я знаходився на робочому місці, у будівлі виконкому. Разом з оперативним штабом ми координували роботу всіх комунальних служб.

Деякий час назад у будівлю виконкому зайшли озброєні військові і представилися солдатами російської армії. Вони проінформували про те, що усі адмінбудівлі нашого міста знаходяться під їх контролем і вони беруть під контроль будівлю виконкому.

Нам запропонували продовжити свою роботу, але під контролем озброєних людей.

Вважаю цю пропозицію неприйнятною, тому ми всім складом оперативного штабу покинули будівлю виконкому. Але продовжуємо координувати роботу оперативного штабу дистанційно.

Я б хотів подякувати працівникам комунальних підприємств, які залишаються на робочих місцях і забезпечують життєдіяльність нашого міста.

Волонтерів, депутатів, підприємців — які відгукнулися і допомагають нам у важкий момент і забезпечують наші сховища усім необхідним.

Тим, хто допомагає нам створювати запас медикаментів, будматеріалів питної і технічної води на випадок виходу ситуації з-під контроля.

Ми продовжуємо працювати і виконувати свої обов’язки доти, поки це буде можливо.

Я не знаю яким буде завтрашній день, але за моїми відчуттями, ніч буде складною. Тому закликаю всіх зберігати спокій і знаходитися в укриттях.

Останнім часом «Запорізький проєкт розслідувань» має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info