Влада Енергодара — ситуація залишається керованою

Ситуація станом на 10:00 в Енергодарі залишається непростою, але зрозумілою і керованою. Усі дії, які сьогодні проводить Нацполіція, Тероборона, Збройні Сили України — вони керовані штабами, згідно з тактикою і стратегією, яка напрацьована.

Про це повідомляється у телеграм-каналі міського голови Енергодара Дмитра Орлова.

Обстановка залишається напруженою у Запорізькій області, Херсонській області і Одеській області. У решті областей, окрім Києва, вона достатня контрольована.

Досить часто йдуть бої біля Києва — це робота з терористичними групами, яку Збройні Сили України виконують достатньо успішно.

У нашому місті — просимо залишатися якомога більше вдома. Щойно обстановка буде більш напруженою — ми повідомимо, але насьогодні вона залишається такою ж, як і була останні дві доби.

Ситуація з продуктами харчування буде залишатися найближчі 2-3 дні такою ж напруженою, тому що постачальники не ризикують підвозити продукти. Ситуація з пальним буде залишатися такою ж.

Робота ядерного комплексу — стабільна. У роботі три енергоблоки. І на тепловій станції — в роботі три блоки.

Хотілося б звернутися до мешканців міста з приводу алкогольних напоїв. У цей момент не треба вживати алкогольні напої, бо здоровий глузд має перемогти. Не треба виїжджати ввечері нетверезими за кермом. Поліція все контролює вночі.

Лікарні працюють у штатному режимі.

Останнім часом «Запорізький проєкт розслідувань» має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info