Мер Запоріжжя — сьогодні вночі ЗСУ відбило атаку на аеропорт

«Почну з того, що усіх вас хвилює. Сьогодні вночі було здійснено атаку на наш аеропорт. Все добре. Атаку успішно відбито. Але у Військбуді, який знаходиться поруч з аеропортом, постраждала котельня. Вночі люди залишилися без опалення і гарячої води. На даний момент роботу котельні відновлено. Військбуд вже з теплом», — зазначив т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Про це повідомляється у його телеграм-каналі.

У інших районах міста переважно було спокійно. Поліція працювала у посиленому режимі та перевіряла підозрілих людей та підозрілі предмети, про які ви повідомляли.

Ми пильно стежили за дотриманням світломаскування на вулицях і оперативно реагували на усі ваші повідомлення про увімкнені вітрини магазинів, аптек та інших приватних підприємств.

Дякую тим з вас, хто дослухався і після заходу сонця вимкнув світло у своїх домівках. Так тримати! Ви дуже й дуже нам допомагаєте!

Ми постійно укріплюємо місто та працюємо над дезорієнтацією ворога. Ми демонтуємо дорожні знаки та знімаємо з домів таблички з назвами вулиць та з номерами. Дуже прошу вас приєднуватися та допомагати нам. Давайте разом заплутаємо ворожі війська. Зараз наша з вами сила у співпраці!

Із важким серцем ми дізналися, що противник зайняв Бердянськ. Але міський голова і його заступники відмовилися співпрацювати з окупантами.

Це тяжкі новини. У багатьох з нас там є родичі чи знайомі. Тримайтеся, друзі! І за можливості виходьте з нами на зв’язок.

Розумію, що усім нам зараз важко! Але окупантам на нашій землі теж важко. Вони не очікували такого спротиву! Вони планували прогулянку до Києва. Та ми зламали їхні плани. Ми показали світу, як треба розмовляти з так званим «братським народом».

Наші бійці змусили орду відбиватися. Тисячі простих українців записалися до тероборони по всій Україні. Ми не віддамо нашу землю! Це бачить путін, бачить Європа, бачить увесь світ.

Ми будемо боротися та переможемо! Наш з вами козацький дух не зламати! Ми – на своїй землі і саме ми будемо тут диктувати правила!

Останнім часом «Запорізький проєкт розслідувань» має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info