Мер Енергодара — усі в укриття, йде колона ворожої техніки
Увага! На Енергодар повернула велика ворожа колона важкої техніки! Всім залишатися вдома! — зазначив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.
Про це повідомляється у його телеграм-каналі.



