Енергодар — мешканці не дали росіянам зайти в місто, окупанти поставлять блок-пост

«Від російських військових поступила пропозиція розмістити контрольно-пропускний пункт на дорозі між Енергодаром та Дніпровським поворотом і ще на одному в’їзді. На що наша позиція була однозначна, що гарантувати їх безпеку, враховуючи те, що вони будуть наближатися до міста, — ми не можемо», — зазначив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

Про це повідомляється у його телеграм-каналі.

І територія, яка буде тримати місто в напрузі, але не доводити до критики — це верхня дорога, біля Дніпровського повороту (Нова Дніпровка). Вони інформацію прийняли та поїхали.

Дякую всім за активну громадську позицію. Ми ворога ні на крок не пустимо до міста.

Слава Україні!

Місто сьогодні і завтра буде постійно патрулюватися силами самооборони. Прохання відповідально ставитися до цього режиму.

Повірте сьогодні дуже багато міжнародних організацій та керівництво НАЕК «Енергоатома» докладає для того, щоб забезпечити наше місто всім необхідним для виживання.

Велике прохання, будь ласка, приберіть свої автомобілі. Не так багато пального залишилося. І на заправках найближчим часом його не буде. Поки не закінчиться вся ця ситуація.

Резерви для того, щоб забезпечити життєдіяльність лікарні, комунального господарства і безпеку.

Ставте, будь ласка, свої автомобілі по гаражах. Вони у місті будуть тільки заважати.

Раніше мер Енергодара повідомляв, що мешканці вже втретє стало щільною стіною на в’їзді до міста, блокуючи вхід окупантам. Тисячі людей прийшли показати, що іх не потрібно рятувати. Що вони в своїй країні, на своїй землі. Що Енергодар — це Україна!

Останнім часом «Запорізький проєкт розслідувань» має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info