Мер Мелітополя — зневажаю людей, які стріляють у мирних мешканців

«Сьогодні у місті відбулася обурлива подія. Мирні громадяни, яких ніхто не організовував, вийшли на мітинг. На мітинг — відстояти свою точку зору. Озброєні люди стріляли по мирним громадянам, які були з піднятими руками. Я зневажаю, коли у мирних людей стріляють зі зброї», — міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

Я впевнений, що мелітопольці зможуть відстояти свою точку зору. Я звертаюся до всіх — щоб мирні мітинги проходили мирно. З іншої сторони, я прошу місцевих мешканців, на скільки це можливо, не провокувати і вести себе мирно. На сьогодні — наша задача зберегти ваші життя.

Тепер до питання громадського порядку на території міста Мелітополь. Сьогодні вночі знову виходять добровольці для цього. Я вдячний тим мешканцям Мелітополя, які організовують громадські колективи з охорони своїх дворів та вулиць. Сьогодні до них приєднаються й депутати міської ради, які допоможуть нам в організації цієї роботи безпосередньо на своїх ділянках.

Прошу ще раз. Під час комендантського часу, після настання темряви, після 18:00 — прошу залишатися вдома. На сьогодні виходити на вулицю — небезпечно.

Стосовно роботи банків. На сьогодні банківська система працює у електронному вигляді — у частині пересилання та формування платіжних систем. На жаль, у майже у всіх банкоматах закінчилися гроші. Перспективи щодо завезення грошей — низькі. Сьогодні зняти готівку можна частково у магазинах «Сільпо».

Стосовно виплат пенсій. Пенсії фінансуються у плановому порядку. Частина пенсій вже виплачена і 4 березня почнеться нарахування та виплата пенсій. Хочу зазначити, що пенсії усім будуть виплачуватися у збільшеному розмірі — бо вони за графіком мали підвищитися.

Велика кількість людей та міжнародних партнерів сьогодні звертається до нас з пропозицією передачі нам гуманітарної допомоги. Дякую вам. Сьогодні сидить цілий колектив, який формує гуманітарну допомогу, максимально близько підвозить її до Мелітополя. Формує її на базі Дніпра та Запоріжжя. Ми також організували логістичний центр у Львові, який за першої нагоди «зеленого коридору» зможе привести на територію міста весь гуманітарний вантаж.

Також відсьогодні відкритий рахунок, на який може надходити фінансова та гуманітарна допомога для мешканців Мелітополя. І вже перші рахунки від підприємців надійшли на ці рахунки. Раз у два дні ми будемо показувати хто перерахував гроші і як їх витратили.

Стосовно нашого штабу з соціального захисту населення, то вже надана допомога продуктовими наборами більше ніж 300 нужденним особам. Знаходити таких людей нам допоможуть депутати. У себе на округах вони будуть проводити цю роботу, знаходити людей, які зараз не можуть піклуватися про себе.

Стосовно особистих повідомлень у соцмережах. Раніше я відповідав на них особисто, зараз через велику кількість таких повідомлень — на них будуть відповідати мої помічники. Щоб оперативно давати відповіді на ваші питання.

Сьогодні усі ми маємо об’єднатися для злагоди у нашому місті. Тож прошу вас не порушуйте режимні обмеження, ведемо себе згуртовано і стоїмо за наше місто, за Мелітополь.

Останнім часом «Запорізький проєкт розслідувань» має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info