Мер Запоріжжя розповів про роботу медзакладів

«Хочу повідомити про те, яка наразі обстановка у запорізьких медичних закладах охорони здоров’я», — зазначив т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Про це повідомляється у його телеграм-каналі.

Усі вони працюють у посиленому режимі. На роботу лікарів безкоштовно доставляє одна із служб таксі. Дякуємо за допомогу!

У стан повної готовності переведені спеціалізовані медслужби цивільного захисту. Створені резерви лікарських засобів. Є необхідне медичне обладнання.

У міських лікарнях проведені профілактичні заходи щодо попередження надзвичайних ситуацій. У наявності резервні джерела тепло-, водо-, електропостачання.

Допомогу військовим та постраждалим внаслідок військових дій готові надавати та надають 4 лікарні міста.

По ситуації щодо COVID-19. У посиленому режимі надають допомогу хворим вісім лікарень. Усі заклади забезпечені киснем.

Станом на ранок 2 березня допомогу отримують 222 пацієнта із COVID-19: 212 — з підтвердженим діагнозом, 10 — з підозрою.

З 24 лютого тимчасово припинено роботу центрів масової вакцинації. Сім пунктів щеплення продовжують працювати у центрах первинної медико-санітарної допомоги.

Від імені усіх запоріжців хочу подякувати усім волонтерам та небайдужим людям за надані медикаменти. Ми високо цінуємо вашу допомогу! Окремо дякую нашим медикам, які працюють 24/7 та готові рятувати людські життя у будь-яких умовах.

І наостанок. За сім днів військових дій у Запоріжжі народилося 73 дитини. Життя триває!

Останнім часом «Запорізький проєкт розслідувань» має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info