У поліції шукають волонтерів на лінію «102»

З початку війни весь особовий склад Національної поліції несе службу 24/7. Поліції потрібні додаткові руки, оскільки за останні дні кількість звернень від громадян зросла в рази.

Про це повідомляється на сайті Національної поліції Запорізької області.

Правоохоронці намагаються оперативно приймати та відпрацьовувати всі повідомлення від громадян. Однак, навантаження на операторів служби 102 за кілька днів воєнного становища зросло в рази.

Тож поліція просить допомоги у волонтерів, щоб покращити оперативність та ефективність відпрацювання отриманої інформації.

Спецлінія “102” у воєнний час використовується громадянами здебільшого для повідомлення про підозрілих осіб, переміщення ворожої техніки тощо. Такі повідомлення дозволяють протидіяти диверсіям та допомагати збройним силам у ліквідації військової загрози.

Якщо ви готові сприяти в оперативному реагуванні на злочини та події, направленні нарядів поліції на місце події, звертайтеся до Головного управління поліції у вашому регіоні. 

Варто зауважити, що для Запоріжжя необхідно надати ксерокопію свого паспорта зі зворотнім номером мобільного телефону з поміткою «волонтер 102». Після перевірки з вами зв’яжуться.

Останнім часом «Запорізький проєкт розслідувань» має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info