Окупанти збираються знімати постановочні ролики на Запорізькій АЕС

На Запорізьку АЕС російські окупанти завезли 14 «журналістів»-пропагандистів.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Енергоатому.

Найближчим часом від них будуть литися тони інформаційної брехні про «безпеку» найбільшого в Європі ядерного об‘єкту — щоб «переконливо» виправдати ядерний тероризм загарбників.

Також Енергоатом попередив, що заплановані зйомки працівників станції (під дулом автомата) з розповідями про вдячність «асвабадітєлям», заспокійливі мантри про контроль з боку фахівців росатома та готовність прийняти делегацію МАГАТЕ, «благодійний» дозвіл на продовження виробництва електроенергії для потреб України й інші фейки.

У Енергоатомі закликають не вірити цій інформації.

“Нагадаємо, на території ЗАЕС перебуває близько 50 одиниць важкої техніки, боєприпаси, вибухівка та щонайменше 400 терористів. Персонал станції працює на енергоблоках, забезпечуючи експлуатацію ядерних установок. Всі технічні рішення керівництво станції примусили погоджувати з представником окупантів.

Наразі радіаційний фон на ЗАЕС і прилеглих територіях перебуває в нормі. Однак будь-якої миті ситуація може змінитися внаслідок порушення загарбниками вимог ядерної та радіаційної безпеки”, — зазначили на державному підприємстві.

Останнім часом «Запорізький проєкт розслідувань» має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info