Запоріжжяобленерго відзвітувало про масштаби руйнувань від російських окупантів

З початку війни ПАТ «Запоріжжяобленерго» повернуло енергопостачання понад 120 тисячам споживачам Запорізької області.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці «Запоріжжяобленерго».

Наразі вже зрозуміло, що агресор воює із мирним населенням, і одна зі складових цієї ганебної війни – максимальне руйнування інфраструктури життєзабезпечення. Окупанти завдають цілеспрямованих ударів по об’єктах електроенергетики, тож масштаби пошкоджень електромереж на територіях, де точаться активні бойові дії, — вражають.

Зокрема, від 24.02.2022 у Якимівських, Мелітопольських, Токмацьких, Пологівських, Бердянських, Всилівських, Оріхівських, Вільнянських та Кам’янсько-Дніпровських мережах російські військові пошкодили:
🔰 7 підстанцій 150кВ;
🔰 95 підстанцій 35кВ;
🔰 понад 100 повітряних ліній електропередачі 35-150кВ.
Через обстріли протягом 24.02 – 06.03.2022 загалом знеструмлювалися близько 300 населених пунктів.
Попри екстремальні умови, за яких доводиться працювати енергетикам – обстріли, відсутність зв’язку, заміновані шляхи та небажання окупантів надавати нашим бригадам доступ до місць пошкодження, — протягом цього періоду

ПАТ «Запоріжжяобленерго» заживило понад 100 населених пунктів, відновивши роботу:
🔰 3 підстанцій 150кВ;
🔰 46 підстанцій 35кВ;
🔰 близько половини пошкоджених повітряних ліній електропередачі 35-150кВ.
До відновлення електромереж, пошкоджених внаслідок обстрілі окупантів, було залучено 35 аварійно-ремонтних бригад у складі 200 працівників.

На жаль, на перепоні відновлення енергопостачання значної частини Запорізької області – Пологівські, Більмацькі, Розівські, Оріхівські та Гуляйпільські мережі – стоять активні бойові дії. Наразі ПАТ «Запоріжжяобленерго» по цьому напрямку сформовано 28 аварійно-ремонтних бригад, готових у будь-який момент вирушити до усунення пошкоджень, щойно будуть гарантії безпеки здоров’ю та життю персоналу.

З метою оперативного вирішення всіх виробничих питань у Товаристві створений та працює у режимі 24/7 Оперативний штаб.

ПАТ «Запоріжжяобленерго» також надає посильну допомогу Збройним силами України та Національній поліції – зокрема, вже передано кілька одиниць автотранспортних засобів, налагоджено постачання паливно-мастильних та інших матеріалів, необхідних для оборони Запорізького краю.

Працюємо заради спільно перемоги! Все буде Україна!

На фото — лише кілька хвилин листування із районними відділеннями нашої компанії щодо стану енергозабезпечення.

Останнім часом «Запорізький проєкт розслідувань» має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info