Мер Дніпрорудного закликав підприємців відкривати магазини — хоча б ненадовго

«Минула ніч була спокійною. Патрулювання принесло результат. Місто знаходиться у рівноважному стані», — зазначив міський голова Дніпрорудного Євген Матвєєв.

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

«Вдень ми відпрацювали з вами по евакуації. Евакуація пройшла доволі галасно, масово. Люди доїхали без надзвичайних подій до Запоріжжя. На жаль, вчора автобуси назад не повернулися, бо у зворотній напрямок зелений коридор не відкрили.

Вчора нам вдалося відновити роботу терміналів у мережі «Аргос», «Каштані» і магазині на Дружбі. Тому знову є можливість купляти продукти безготівково.

Гарна новина. Вночі народилася 5 дитина. Це дівчинка. Впродовж війни у нас народилося 4 хлопчика і 1 дівчинка.

Погана новина — помер Володимир Шишов — автор пам’ятника першої вагонетки. Людина прожила більше 90 років. Це почесний громадянин міста.

Такі новини були вчора.

Що буде сьогодні? Одна з головних проблем — це повернути автобуси. Поки є лише одна домовленість, що повертати автобуси будемо лише за умов повної безпеки та наявності відкритого коридору. Ніяких ризиків ми дозволяти собі не будемо.

Водії живі, їх нагодували, вони спали у теплі. У них все гаразд.

Головна проблема Дніпрорудного — це готівка. Ті готівкові гроші, що були в людей на руках — їх вже віддали за продукти. У продуктових магазинів поки немає механізму повернення готівки. Ми намагаємося вирішити це з банками. Але керівництво банків знаходиться не в Дніпрорудному. Інкасації сьогодні немає.

Люди кажуть — якщо є зелені коридори, привозьте і гроші. Але це не наша компетенція.

Одне з вирішень питання — поновлення роботи терміналів.

Складнощі й з пенсіонерами. Вони отримують пенсію через пошту. Важливо, щоб люди отримали гроші і хоча б через термінал могли купити продукти.

Одне з актуальних питань у Дніпрорудному — чому вартість борошна 40 гривень. Шановні мешканці, на ринку борошно коштує 12 гривень — це борошно, яке виготовляють фермери. Ринок знаходиться біля адміністрації речового ринку. Не купуйте по 40 гривень, ви самі провокуєте підняття цін. Якщо ви не будете брати по 40 гривень, вони самі скинуть свої ціни. Водночас ми спробуємо розібратися з цими продавцями.

Звертаюсь до підприємців з ще одним питанням — хоча б ненадовго відкривайте магазини, людям потрібні дрібні побутові товари. Хоча б зранку на декілька годин відкривайте свої магазини», — зазначив міський голова Дніпрорудного Євген Матвєєв.

Останнім часом «Запорізький проєкт розслідувань» має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info