Частині маріупольців вдалося виїхати до Запорізької області

Відомо, що станом на 13:00 з Маріуполя по дорозі до міста Бердянськ вдалося виїхати більше 160 приватних авто. Маріупольці прямували згідно маршруту: Маріуполь (виїзд в сторону с. Мелекіне)– с. Портовське – пгт. Мангуш- Бердянськ – Токмак – Запоріжжя.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Маріупольської міськради.

Станом на зараз (14:45) відомо, що маріупольці, які виїхали на власних авто, вже пройшли Бердянськ та продовжують рухатися в напрямку Запоріжжя. Також є підтвердження, що на даний час, по встановленому гуманітарному коридору, дотримується режим тиші.

Всіх маріупольців чекають для надання першої допомоги, розміщення, та допомоги щодо подальшого розміщення за адресою: Запоріжжя, вул. Рекордна, 41 (приміщення цирку).

Контактни особа:
📞Ремпель Андрій – 067 522 80 18
📞Погребняк Юлія – 095 277 71 11

Водночас містерка з питань реінтеграції тимчасового окупованих територій України Ірина Верещук прокоментувала «Українські правді» ці події так:

«Росіяни пропустили 160 приватних авто щоб створити видимість коридору, вони приїхали зараз в Бердянськ, але це ні про що, бо там 300 тисяч людей, а 160 авто – це максимум 600-700 людей. У нас великі вантажівки і 24 автобуси. Ми вимагаємо дозволити на своїх авто їхати в колоні, як це було в Сумах і Київській області Це наша безумовна вимога – ми не будемо розмовляти про жодні інші питання, поки вони не розблокують Маріуполь.

Міністерка нагадала, що вантаж і автобуси для мешканців Маріуполя вже два дні стоять у Бердянську: «Їх не пропускають, жодного гуманітарного вантажу не надходить. Росія знову цинічно бреше про відкриття коридору».

Останнім часом «Запорізький проєкт розслідувань» має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info