Запорізькі поліцейські надають гуманітарну допомогу мешканцям

В умовах воєнного стану громадяни та правоохоронці об’єдналися для підтримки людей незахищеної категорії, а також родин в скрутному становищі.

Про це повідомляється на сайті Національної поліції Запорізької області.

Одним з пріоритетних напрямків діяльності запорізької поліції у тяжкий воєнний час — соціальний захист мирного населення та забезпечення відповідної допомоги. Так, 14 березня інспектори поліції доставили продукти харчування, ліки, одяг, засоби гігієни та інші необхідні речі місцевим мешканцям. Серед них – люди літнього віку, вагітні жінки, родини з дітьми в скрутному становищі та інші категорії громадян, які потребують допомоги.

Поліцейські під час спілкування закликали людей не панікувати, обов′язково слідувати в укриття під час тривоги, дотримуватися правил безпечної поведінки та підтримувати один одного. В свою чергу правоохоронці, волонтери та небайдужі громадяни і надалі забезпечуватимуть допомогу усім нужденним.

Останнім часом «Запорізький проєкт розслідувань» має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info