Сьогодні до Маріуполя вкотре спробують доставити гуманітарку

«З Бердянська до Маріуполя сьогодні продовжить рух гуманітарний вантаж, який має довезти десятки тонн води, медикаментів, продуктів до людей, які дуже чекають цього в Маріуполі», — зазначила міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Про це повідомляється на її фейсбук-сторінці.

Натомість на зворотному шляху людей заберуть на автобусах — усіх, хто потребує евакуації до Запоріжжя.

Нагадаємо, гуманітарний вантаж вже декілька днів стоїть у Бердянську, бо його до Маріуполя не пропускають російські окупанти.

Вчора окупанти випустили з Маріуполя 160 легкових автівкок з мешканцями, але за словами Ірини Верещук, загарбники цим хотіли лише створити видимість відкриття гуманітарного коридору:

“Росіяни пропустили 160 приватних авто щоб створити видимість коридору, вони приїхали зараз в Бердянськ, але це ні про що, бо там 300 тисяч людей, а 160 авто – це максимум 600-700 людей. У нас великі вантажівки і 24 автобуси. Ми вимагаємо дозволити на своїх авто їхати в колоні, як це було в Сумах і Київській області Це наша безумовна вимога – ми не будемо розмовляти про жодні інші питання, поки вони не розблокують Маріуполь.

Міністерка нагадала, що вантаж і автобуси для мешканців Маріуполя вже два дні стоять у Бердянську: “Їх не пропускають, жодного гуманітарного вантажу не надходить. Росія знову цинічно бреше про відкриття коридору”.

Останнім часом «Запорізький проєкт розслідувань» має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info