Інформація щодо оборони Запорізької області — 21 березня

Ситуація щодо вторгнення російських окупантів у Запорізьку область — станом на 21 березня, 8:00.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

Українські воїни-десантники вивели з ладу один ворожий бронетранспортер, а гірські стрільці знищили 10 російських окупантів та легкий багатоцільовий броньований транспортер. Також ураження противнику нанесли військовослужбовці батальйону «Вінницькі скіфи». Герої знищили два автомобіля з живою силою противника. Кількість втрат ворога уточнюється.

Що стосується окупаційних військ:

— окупанти намагається утримати захоплені рубежі;

-продовжують терор місцевого населення;

— займаються мародерством на тимчасово захоплених територіях, а саме: у Василівському, Пологівському, Мелітопольському та Бердянських районах;

-намагаються створити собі показовий позитивний імідж, роздаючи продовольчі товари цивільному населенню;

-проводять активний пошук та затримання проукраїнських активістів, держслужбовців, учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей, а також інших громадян, які можуть організувати спротив окупації;

-продовжують активне розповсюдження дезінформації та пропаганди серед населення російської федерації;

-готують підґрунтя для виправдання продовження термінів війни та створення хибної уяви щодо ефективності міжнародних санкцій.

-проводять публічні заходи на підтримку війни в Україні.

Окрім того, відзначаються непоодинокі випадки розміщення російськими окупантами особового складу, озброєння та техніки на об’єктах цивільної інфраструктури.

На сьогоднішній день за фактами обстрілів населених пунктів Запорізького краю розпочато досудові розслідування в рамках кримінальних проваджень, які здійснюють правоохоронні органи Запорізької області.

Окупанти проводять пропагандистську роботу та намагаються очорнити ЗСУ, поширюють пропаганду про нібито успіхи у проведенні так званої “спеціальної воєнної операції”, проводячи публічні заходи на підтримку війни в Україні. Не піддавайтеся на провокації і не вірте росіянам, які обіцяють блага в обмін на перехід на їхній бік.

Останнім часом «Запорізький проєкт розслідувань» має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info