“Запорізька політехніка” вирішила відновити навчання

Національний університет “Запорізька політехніка” з 28 березня поновить навчання —  у дистанційному форматі.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці вишу. 

“З початку запровадження воєнного стану, а згодом і канікул минув майже місяць. У самому розпалі весняний семестр, попереду випуск 4-х курсів, вступні іспити, і, хоча на сьогодні ситуація в країні залишається доволі напруженою –  Запоріжжя захищене, а в університеті та коледжах є все необхідне для забезпечення освітнього процесу. Саме тому керівництво НУ «Запорізька політехніка» ухвалило рішення розпочати навчання з 28 березня”, — йдеться у повідомленні вишу. 

Вказується, що першочерговим завданням адміністрації університету є забезпечення гнучкого підходу до розкладу проведення занять — з урахуванням поточної ситуації у місті та наявності доступу до інструментів дистанційного навчання. 

Студенти, які за об’єктивних причин не мають змоги долучатися до онлайн-занять, зможуть звернутися до деканатів із проханням забезпечити навчання за індивідуальним графіком. 

Повідомляється, що “Запорізька політехніка” створить всі умови і буде забезпечувати індивідуальний підхід до умов навчання кожного свого студента — із максимально гнучким графіком занять і можливістю перенесення вивчення окремих дисциплін на наступний семестр (навчальний рік) з відповідним перерозподілом кредитів. В університеті буде запроваджено мораторій на відрахування студентів за невиконання навчального плану до 31 серпня 2022 року. 

Також університет інформує: рішення про надання академічної відпустки буде прийматись лише у тих випадках, коли неможливо організувати доступ студентів до навчальних платформ та спілкування із викладачами засобами мобільного зв’язку. Для цього необхідно буде надіслати фотокопію заяви, а у разі відсутності такої можливості повідомити про це декана факультету засобами мобільного зв’язку. Ректоратом університету буде вжито всіх необхідних заходів щодо збереження бюджетного місця за студентом.

“У ці нелегкі часи ми повинні продовжувати навчатися та навчати, адже країні потрібні освічені та свідомі громадяни, вправні інженери та висококласні фахівці. Саме ви, сьогоднішні студенти, будуватимете майбутнє України, тож закликаємо вас з усією відповідальністю поставитися до свого основного покликання. На сьогодні це – навчання. Та з ще більшим натхненням опановувати таємниці вашої майбутньої професії”, — наголосили в університеті. 

Нагадаємо, раніше про відновлення навчання оголосив “Запорізький національний університет”.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info