Проект

“ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРОЕКТ РОЗСЛІДУВАНЬ” – це проєкт якісної аналітики та розслідувань про життя Запоріжжя, створений журналістами 2016 року. На початку наш інформаційний ресурс мав назву Z-Rada, але наступного 2017 року ми оновили дизайн сайту та назву. Над оновленням дизайну нашого ЗМІ працювала студія web-розробки LoveITgroup. На різних етапах до розвитку проєкту долучилися десятки людей. У липні 2020 року, завдяки підтримці Європейського фонду за демократію (EED) , була заснована громадська організація «Запорізький проект розслідувань», яка об’єднала однодумців проєкту. У серпні 2020 року почала роботу редакція видання “Запорізький проект розслідувань”.

Наразі наше ЗМІ спрямоване на створення оглядів, аналітичних публікацій та журналістських розслідувань про життя міста. Ми намагаємось привернути увагу до проблем Запоріжжя. Тому ретельно розбираємося у кожній знайденій проблемі та професійно розповідаємо про неї. Наші публікації не завжди претендують на оперативність, але тут ви можете прочитати дійсно якісні огляди, аналітику та розслідування, що стосуються міста.

ПРО ФІНАНСУВАННЯ.

«Запорізький проект розлідувань» існує коштом його автора, читачів, волонтерів та грантової підтримки. Розвиток проєкту за рахунок великої кількості читачів – найбільш демократичний та прийнятний спосіб його існування. Тому для нас дуже важлива саме читацька підтримка. Навіть невеликий грошовий внесок зможе допомогти нам розкрити важливу та цікаву інформацію.

ЯК ДОПОМОГТИ ПРОЄКТУ?

Ви можете підтримати нас грошовим переказом, який можна зробити у банківсьму відділенні. Кошти будуть спрямовані на створення публікацій та діяльність редакції.

Або тисніть сюди:

ПІДТРИМАТИ ПРОЄКТ

Наш проєкт дотримується принципів відкритої та прозорої діяльності. Тому ви також можете повідомити на адресу zr.investigation@gmail.com дату та суму переказаної допомоги і згодом отримати на вашу е-пошту особистий звіт про використання коштів.

ЯК ЩЕ ПІДТРИМАТИ “ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРОЕКТ РОЗСЛІДУВАНЬ”?

 • Розмістити банер на вашому інформаційному ресурсі з посиланням на наш проєкт;
 • Написати про нас статтю;
 • Поширити нашу інформацію;
 • Надати експертну підтримку (якщо ви спеціаліст у певній галузі і готові надавати коментарі, надішліть на нашу адресу zr.investigation@gmail.com ваші контактні дані із зазначенням сфери діяльності);
 • Допомогти проєкту необхідною технікою.

НАШІ МОЖЛИВОСТІ.

 • Розміщення на інформаційному ресурсі «Запорізький проект розслідувань» текстової чи банерної реклами. Умови розміщення реклами – за цим посиланням. Текстова реклама розміщується у рубриці “Актуально”. Мінімальна вартість розміщення – 450 гривень на 5 днів.
 • Створення на ресурсі «Запорізький проект розслідувань» спецпроєкту з циклом рекламних публікацій та окремим місцем на сайті – від 3000 гривень за 3 публікції.
 • Висвітлення суспільно-важливих тем/проведення досліджень на умовах спонсорства.

Детальніше про спонсорство.

Ми – команда професійних журналістів, але ми не завжди встигаємо писати про всі важливі проблеми міста. Для нас пріоритетними залишаються теми, на які вдалося залучити грантову підтримку або інші ресурси. Тому ми пропонуємо читачам ставати спонсорами наших публікацій. Читацьке спонсорство – це можливість зробити пріоритетним висвітлення на нашому ресурсі конкретної проблеми міста та привернути до неї увагу суспільства.

Умови спонсорства:

 • Спонсор (або група спонсорів) пропонує суспільно-важливу тему стосовно життя Запоріжжя та області (надішліть відповідний лист із позначкою «Спонсорство» на адресу zr.investigation@gmail.com із зазначенням суті проблеми);
 • Публікація готується як звичайний журналістський матеріал за усіма професійними стандартами;
 • Спонсор (або група спонсорів) жодним чином не втручається у підготовку і зміст публікації;
 • Наприкінці тексту позначається, що публікація була створена на умовах спонсорства та зазначаються імена спонсорів;
 • Перед початком підготовки публікації, спонсор (або група спонсорів) надає безповоротню фінансову допомогу ГО «Запорізький проект розслідувань» у розмірі 80% витрат.
  інімальна вартість спонсорського матеріалу – від 3500 гривень.

Важливо.

Редакція дуже ретельно досліджує запропоновані теми. Ми залишаємо за собою право відмовлятися від спонсорства, якщо вважатимемо недоброчесними та такими, що суперечать етичним нормам, наміри спонсора (групи спонсорів).

КОНТАКТИ РЕДАКЦІЇ.

Адреса:
Телефон редакції:
Ми у соцмережах:
м. Запоріжжя, вул. Сталеварів, 1 (69035)
067 387 95 34

З повагою, авторка та засновниця проєкту

Ольга Приходько

Дякуємо за допомогу і співпрацю