Пологівський посадовець з Держспоживслужби за хабар проігнорував скаргу про отруєння м’ясом

Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя ухвалою від 22 липня відсторонив від посади керівництво Пологівського районного управління Держпродспоживслужби за підозрою у хабарництві. 

Про це повідомляється у відповідних ухвалах суду. 

Згідно з матеріалами справи, до Пологівського районного управління Держпродспоживслужби у червні цього року надійшла скарга на отруєння м`ясною продукцією ТОВ “Крок”. Згодом начальник держслужби зустрівся з фінансовим директором цієї фірми та запропонував за 10 тисяч гривень хабаря уникнути позапланової перевірки або провести її формально.

Через декілька днів посадовець у своєму кабінеті отримав озвучений хабар, після чого його затримали та повідомили підозру за статтею про отримання неправомірної вигоди (ст. 368 КК).

У суді ж силовики клопотали про відсторонення начальника від посади та взяття під варту. Зрештою вимоги слідчих задовольнили, але замість СІЗО для службовця обрали нічний домашній арешт.

В ухвалі також вказувалося, що у підозрюваного був спільник – заступник начальника управління-начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини цього ж управління Держпродспоживслужби. Його суд також відсторонив від посади та обрав нічний домашній арешт до 21 вересня. 

На сайті судової влади фігурантами справи вказуються Віктор Поляк (начальник Пологівського районного управління Держпродспоживслужби) та Олег Лемешко (його заступник).

Віктор Полякдепутат Пологівської райради від партії “ОП-ЗЖ”.