Відсьогодні Запоріжжя у червоній зоні карантину (перелік основних заборон)

З 18 жовтня у Запоріжжі починають діяти карантинні обмеження червоної зони карантину. Основні обмеження стосуються роботи транспорту та громадських закладів.

Про це повідомляється на сайті Запорізької облдержадміністрації. 

Так, червоний рівень епідемічної небезпеки передбачає заборону роботи закладів громадського харчування (крім роботи на винос), кінотеатрів, театрів, розважальних центрів, ринків і проведення масових заходів. Дозволяється робота продуктових магазинів, заправних станцій, поштових відділень, банків, аптек та ветклінік. Роботу транспорту регулюватимуть місцеві ради і адміністрації.

Водночас значна частина заборон не застосовується у випадку коли всі відвідувачі та працівники вакциновані.

У Запоріжжі громадський транспорт буде перевозити пасажирів за кількістю сидячих місць та при наявності індивідуальних засобів захисту. Рішення про перевезення пасажирів за спеціальними довідками або сертифікатами про вакцинацію місцева влада поки не ухвалила.

Міська рада Запоріжжя планує збільшити кількість громадського транспорту в пікові години. Також має розглянути питання щодо обмеження перевезення пільговиків. 

Запорізьким шкільним закладам рекомендовано з 18 жовтня піти на карантин, який має тривати щонайменше до 1 листопада. Дитячі садочки продовжуватимуть працювати у штатному режимі.

Детально про всі заборони у Запоріжжі можна прочитати за цим посиланням.