Запоріжці закликають владу не піднімати вартість проїзду вище 10 гривень

Петиція з проханням не піднімати вартість проїзду вище 10 гривень набрала необхідну кількість голосів. Тож надалі її мають передати на розгляд депутатам. 

Відповідний документ розміщено у системі петицій на сайті Запорізької міськради під №7534.

Нагадаємо, нещодавно до Запорізької міськради звернулися приватні перевізники з пропозицією підвищити вартість проїзду. Нова вартість за їх розрахунками має складати від 10 до 14 гривень.

Підставами для зростання вартості проїзду перевізники назвали здорожчання запчастин, газу та необхідність збільшення заробітної плати водіїв.

Через низький тариф роботодавці не можуть платити належну заробітну плату водіям, тому значна частина транспорту простоює у парках.

Після повідомлень про можливе зростання вартості проїзду, на сайті Запорізької міськради з’явилася петиція з проханням не піднімати вартість проїзду вище 10 гривень. 

Автор петиції вказує, що раніше вартість проїзду піднімали на 2 гривні, нині ж хочуть підняти на 5. Автор вважає таке здорожчання “жорстким” і пропонує підняти вартість проїзду не більше, ніж до 10 гривень.

Наразі під петицією зібрали 753 голоси – цієї кількості достатньо для того, щоб документ відправили на розгляд депутатам міськради.